PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99120}

Słoń

Elephant
6,9 36 686
ocen
6,9 10 1 36686
8,1 20
ocen krytyków
Słoń
powrót do forum filmu Słoń

Przez jakąś ponad godzinę chodzą i gadają a przez 10 minut sobie strzelają.NUUUDA

ocenił(a) film na 9
movies_2

Naprawdę podziwiam Twój gust filmowy ,jeśli uważasz,że dobry film to dużo strzelania do ludzi....osobiście uważam,że Słoń jest filmem genialnym wręcz ze względu na strasznie ciekawą, wciągającą kompozycję i oryginalny sposób, w jaki cała historia została przedstawiona. Wcale nie mialam nadziei na zobaczenie litrów krwi i tanich scen akcji przez cały film. ;/

iguessijustdontcare

Ja miałem nadzieje na chociaż jakąś akcje a nie na rozmowy, chodzenie i nawet 3 razy była ta sama scena [ W rożnych historiach ], Scenarzysta też się nie popisał bo dialogi były drętwe.
NUDA.

ocenił(a) film na 9
movies_2

Cóż,nie mam zamiaru wiecznie sie kłócić, ja bynajmniej nie uważam żeby było nudno... ale jak to się mówi " opinia jest jak d**a, każdy ma własną" ;D po prostu.

ocenił(a) film na 5
iguessijustdontcare

Pewnie że dobry film to dużo strzelania do ludzi!

ocenił(a) film na 4
iguessijustdontcare

Film może być genialny tylko dla osób, które nie miały wcześniej styczności z ta historia. Jest na tyle fascynująca, ze nie trzeba było nic w niej zmieniać, w dodatku w tak głupi sposób. Scena w bibliotece mnie Załamała, a to chyba było najważniejsze miejsce w całym tym columbine. Mam nadzieje, ze jeszcze ktoś kiedyś postanowi nakręcić film na podstawie tej historii, bo ten mnie strasznie rozczarował.

ocenił(a) film na 8
susansadie

Tylko że ten film z Columbine miał właśnie celowo nie mieć wiele wspólnego co zaznaczał sam reżyser. A co do samej strzelaniny to miał powstać serial ale pomysł został oprotestowany przez rodziny ofiar i ich znajomych. Zresztą moze to i dobrze bo miał bazowac na przekłamanej książce pana Cullena.

ocenił(a) film na 9
movies_2

Prowokator ;) :D

ocenił(a) film na 2
Tenenit

To nie jest prowokacja, autorowi posta chodziło raczej o to, że film poza
sceną samej masakry nie ma wiele do zaoferowania. Fajnie, że reżyser urozmaicił
trochę narracje przez pokazanie tej samej sceny z różnych perspektyw, poza tym
nic się nie wyróżnia.

movies_2

Zgadzam się. Tu nie chodzi o żadne budowanie napięcia - film jest najzwyczajniej nudny, a kompozycja wcale nie wciąga. Oryginalny sposób przedstawienia to prawdopodobnie to, że film nie jest chronologiczny, co również bardziej denerwuje niż zalicza in plus. Nie interesuje mnie życie przeciętnych amerykańskich nastolatków i godzina o tym, jak spędzają dzień zanim ich zabito, to już naprawdę przesada. Tym bardziej, że przedstawiono także dzień nastolatka, który w strzelaninie nie ginie... jego chodzenie przed szkołą i namawianie także jest co najmniej śmieszne. "Nie idźcie tam" można mówić gdy się namawia kogoś, aby nie wybierał się do kina na nudny film. Jeśli wie, że ma coś się dziać, to się wrzeszczy: "Spieprzać ze szkoły"
Jeśli film jest o strzelaninie, to tego strzelania powinno być więcej... a jak chcę wiedzieć kim byli zabici, to przeczytam sobie w internecie, a niekonicznie chcę oglądać co robili przed samą strzelaniną, bo to proste... siedzieli na lekcjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones