PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99120}

Słoń

Elephant
6,9 36 658
ocen
6,9 10 1 36658
8,1 19
ocen krytyków
Słoń
powrót do forum filmu Słoń

gdy to, zawiązuję się akcja i zaczyna strzelanina. Wcześniej klimat i budowanie napięcia moim zdaniem na najwyżczym poziomie. Z każdym krokiem stawianym przez któregoś z uczniów, coraz mocniej czekałem na kulminację, no i co? no i się zawiodłem. Ale mimo wszystko za pierwsze 70% filmu należy mu się 7/10.

ocenił(a) film na 7
hokuspokus2

Mam dokładnie takie same odczucia. Świetna realizacja i pomysł na film, ale końcówką nie zachwyca.

ocenił(a) film na 7
hokuspokus2

Niestety, podpisuję się. Od momentu pojawienia się tych psycholi przy szkole (na samym początku) nerwy zaczęły mi skakać :D a końcowa strzelanina - zero napięcia, elementu przetrwania; nawet reakcje uczniów są idiotyczne - obojętność, płacze zamiast paniki, krzyku, srania ze strachu. Kółko homofilów - ich reakcje są zupełnie nie pasujące do zastrzelenia kolegi. Młody blondyn wyganiający wszystkich ze szkoły - pod koniec chodzi z uśmiechem na twarzy i razem z ojcem - prawie zero wrażenia na widok tego, co się dzieje.
Czyżby Amerykanie byli aż tak obojętni, zepsuci przez telewizję, gry?
Myślałem że bohaterowie wyznaczeni przez reżysera to będą kluczowe postaci, jak wspomniany blondas - na których będą się skupiać wątki w czasie końcówki, która powinna być najważniejsza i najbardziej dopracowana.
Szkoda, szkoda.
A ta gra komputerowa (spodziewałem się DOOMa bo to jego fanatykami byli prawdziwi psychole) widać że robiona na szybko na potrzeby filmu.
też daję 7.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones