PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99120}

Słoń

Elephant
6,9 36 686
ocen
6,9 10 1 36686
8,1 20
ocen krytyków
Słoń
powrót do forum filmu Słoń

Ażeby film mógł być pełnometrażowy trzeba było czymś wypełnić przynajmniej te 65 minut skoro sama właściwa akcja trwała zaledwie15. A zatem sceny powolne i z perspektyw różnych osób. Nie powiem - momentami nie było to takie złe szczególnie w momentach gdy owe perspektywy nachodziły na siebie, jednakże mimo to moim głównym odczuciem z filmu okazała się nuda oraz niecierpliwość. Nie ukrywam że gdy ujrzałem po raz pierwszy ten morowy duet oczekiwałem, że coś się zacznie dziać, a tutaj masz babo placek - to jeszcze ten, to jeszcze ta, to jeszcze ci... (no styknie już tych instalek!!! - przecież wiadomo co się ma stać).
Wiem - można powiedzieć "nie znasz się", "to wszystko miało pokazać ową zwyczajność tamtego dnia", "poezja codzienności", "flet w kartofle zaklęty" i "podłogo błogosław". No, ale niestety - jak dla mnie nie tym razem.
Dla mnie to była zwykła gra na czas, zrealizowana tak, ażeby w jak najmniejszym stopniu wzbudzała podobne podejrzenia.

ocenił(a) film na 8
Meteooo

to jest właśnie Van Sant. Jego filmy zazwyczaj nazywane są nudnymi. Jest to bardzo specyficzny reżyser. Polecam film "Gerry" lub "Paranoid Park" jak chcesz się 'ponudzić' :P To leży po prostu w kwestii reżysera. Niektórzy go za to kochaja. Ma swój styl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones